Gripy na deskę są bardzo popularne wśród deskorolkarzy. Każdy, kto chce uchodzić za profesjonalistę inwestuje w gripy. Czym one są? Do czego służą? Dlaczego są must have dla każdego, kto chce podchodzić do tematu na poważnie?

Większa przyczepność

Grip na deskę to rodzaj samoprzylepnego papieru ściernego. Jego zadaniem jest zwiększenie tarcia pomiędzy powierzchnią deski, a podeszwami deskorolkarza. Po co zwiększać tarcie? Żeby móc wykonywać szalone akrobacje i nie zrobić sobie przy tym krzywdy. Oczywiście, gripy na deskę nie załatwią sprawy same. Potrzebne są też umiejętności deskorolkarza. Ważne jest, jednak by przebywając na rampie czuł się bezpiecznie. Może mu to bardzo pomóc w wykonywaniu oille, który jest przecież podstawowym trikiem na desce. Bez niego, nie powinno się nawet myśleć o bardziej skomplikowanych akrobacjach.

Personalizacja

Na rynku dostępna jest szeroka gama gripów na deskę. Mogą być sposobem na wyrażenie siebie i własnej indywidualności. Gripy mogą być  gładkie i kolorowe albo być ozdobione niesamowitymi grafikami. Cena gripów jest tak przystępna, że można nawet pokusić się na zmienianie ich, co pewien czas. Dzięki temu, wystarczy zmienić papier, aby móc poczuć się jak z nową deską.

Oferta sprzedażowa gripów dostępna w sklepie internetowym SuperSklep